Kuchyňské studio

Kontakt

Provozovna
Láz 78, Nové Syrovice 676 41 

Kuchyňské studio
Husova 189, Moravské Budějovice 

Provozní doba:
Po - Pá 9 - 11.30 hod, 12.30 - 17.00 hod.,
So 9 - 11 hod., Ne zavřeno 

Technické zaměření
Radek Tvrdý 
Tel.: 608 888 866

e-mail: tvrdyradek@tiscali.cz 

Fakturace, návrhy, cenové nabídky
Jitka Tvrdá

Tel.: 774 353 077
E-mail: jitvr@seznam.cz

Materiály a provedení

Korpusy skříněk jsou vyráběny z laminovaných desek tl. 18mm  od výrobců Egger, Kronospan a DDL, zákazníkovi jsou při montáži dodány již ve smontovaném stavu z výroby. 

www.egger.com/czcs/dekor
www.kronospan-express.com
www.ddl.cz/produkty-a-sluzby/dekory

Kuchyně stojí standardně na plastových nohách s výškovým nastavením. Výška noh je volitelná 100, 120, 150mm. Výška, šířka a hloubka korpusu není rozměrově stanovená a je vždy vyrobená dle potřeby nebo požadavku zákazníka. Veškeré hrany nábytku jsou olepeny ABS hranou o tloušťce 0,5 mm, pohledové čelní plochy ABS 2mm. Panty, výsuvy a výklopy skříněk jsou výhradně použity od předního výrobce kování, rakouské firmy Blum. Pracovní desky opatřeny laminátem mají tloušťku 38mm, odolávají teplotám do 190°C  a běžně dostupným čistícím prostředkům a jsou nejstandardnějším a současně ekonomicky nejvýhodnějším řešením pro pracovní plochu kuch. linky. Dvířka skříněk dodáváme v několika provedeních a jsou rozděleny do několika skupin.

Provedení lamino:

Výhodou je velice příznivá cena a možnosti vybrat z více než 90 druhů dekoru dřevin a pastelových barev. Dvířka v tomto provedení jsou zakončena ABS hranou, tl. 2mm, která se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a oděru. Tato dvířka jsou vyráběna přímo v našem provozu. 

Provedení MDF:

Základem je lisovaná MDF deska, potažená termoplastickou fólií, která má teplotní odolnost do 120°C a nízkou odolnost proti oděru. Výhodou těchto dvířek je možnost různých prolisů a plošného frézování. Našim dodavatelem je přední český výrobce firma Trachea. Trachea

Zde naleznete bližší informace a nabízených produktech. 

Provedení lakované – vysoký lesk:

Základem je lisovaná MDF deska, která je plošně frézována a následně stříkána polyuretanovým lakem. Výhodou je možnost velkého výběru ze vzorníku RAL. Takto upravená dvířka mají vysokou odolnost proti vysokým teplotám, jsou stálobarevná a nekroutí se.

Provedení Thermopal:

Základem je dřevotřísková deska potažená vysokotlakým laminátem ve vysokém lesku. U tohoto provedení nelze provádět plošné frézování a je zde omezené množství barev, ale vyznačuje se vysokou odolností proti oděru. Zakončení se provádí ABS hranou tl. 1mm v úpravě vysoký lesk.