Kuchyňské studio

Kontakt

Provozovna
Láz 78, Nové Syrovice 676 41 

Kuchyňské studio
Husova 189, Moravské Budějovice 

Provozní doba:
Po - Pá 9 - 11.30 hod, 12.30 - 17.00 hod.,
So 9 - 11 hod., Ne zavřeno 

Technické zaměření
Radek Tvrdý 
Tel.: 608 888 866

e-mail: tvrdyradek@tiscali.cz 

Fakturace, návrhy, cenové nabídky
Jitka Tvrdá

Tel.: 774 353 077
E-mail: jitvr@seznam.cz

Kuchyně

Spotřebiče

Nedílnou součástí každé kuchyně jsou kuch. spotřebiče, které dělíme na vestavné a volně stojící.

Vestavné spotřebiče jsou pevně zabudovány do kuch. linky. V současné době jsou více preferovány z estetického a praktického hlediska. Našim předním dodavatelem je značka Bosch a Siemens. Bosch je tradiční značkou spolehlivých kuch. spotřebičů. Siemens je značka garancí pro vysokou kvalitu a bezproblémové užívání. Umíme vám také ale nabídnout značku, kterou budete sami preferovat.

Kuchyně na míru

Kuchyně je nepochybně místem, kde trávíte hodně času. Není to jen prostor spojovaný s pojídáním a stolováním. V kuchyni se setkáváme s rodinou a známými, trávíme zde volný čas. Pro kuchyň jsou nejdůležitější dvě věci, praktické uspořádání a jejich vzhled.

Kuch. linky realizujeme od grafického návrhu až po odbornou montáž. Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušenosti s vestavěným nábytkem za pomocí moderních materiálů.

 

Doplňky

Skleněné zástěny

Každá kuchyně se stane díly skleněné zástěně místo keramického obkladu jedinečným prvkem interiéru. Moderní celistvá skleněná zástěna se velice lehce udržuje a zároveň dodá vaší kuchyni příjemný a moderní vzhled. Novinkou jsou skleněné obklady grafosklo umožňující výběr z mnoha graf. motivů. Sklo pro kuch. zástěny v bezpečnostním provedení má tloušťku 6mm a je kalené. Zaměření se provádí vždy po montáži kuch. linky a je následně montováno do cca 3 týdnů.

3D návrhy

Pro vypracování návrhu kuchyně je nutné, abyste nám připravili jednoduchý technický nákres včetně rozměru místnosti, oken, parapetu a případně stávajících sítí /odpad, plyn/. Na základě těchto parametrů vám navrhneme nejlepší řešení vaší kuchyně a vypracujeme několik návrhu včetně nezávazné cenové nabídky. Po uzavření zakázky vám dále připravíme schéma vývodů pro elektro, plyn a vodu. Samostatné zaměření pro výrobu provádíme dle náročnosti a dostupnosti použitých materiálů, cca 2 – 3 týdny pře samotnou montáží kuchyně.